Nowy sezon teatralny 2023/2024

Nowy sezon teatralny

Rozpoczęliśmy sezon teatralny 2023/2024. We wrześniu zobaczyliście u nas, drodzy widzowie, muzyczne spektakle pt. Piękna i Bestia dla najmłodszych oraz Chłopcy z Placu Broni dla uczniów klas 4-6. Mamy październik, a to oznacza dla nas jedno – premierę cudownego spektaklu pt. Królowa Śniegu. Będzie ciekawie, mroźno, bajkowo, a co najciekawsze w tym spektaklu zobaczymy połączenie współczesności z baśniowym światem Hansa Christiana Andersena. Współczesne dzieci, Gerda z Kajem, magicznie przeniosą się do krainy Królowej Śniegu. Poruszamy bardzo ważne tematy jakimi jest dbanie o najważniejsze wartości w życiu, mówimy o roli przyjaźni, relacjach, wierzymy, że przyjaźń i miłość mają największą moc. Każdy z bohaterów ma swój świat do którego zaglądamy. Będzie ciekawie!

Jednocześnie nie zapominamy o Chłopcach z Placu Broni, muzycznym spektaklu dla klas 4-6. Tę klasyczną adaptację powieści zobaczycie u nas najprawdopodobniej do końca roku szkolnego. Kto jeszcze nie widział, a chciałby zobaczyć Nemeczka, Bokę czy Feri Acza na deskach naszego teatru to jest najlepszy moment do rezerwacji miejsc.

Druga część 2024 roku przyniesie w naszym Teatrze kolejne nowości. Już nad tym pracujemy, będziemy informować o szczegółach!

Już niedługo fotorelacja z premiery Królowej Śniegu! Jesteśmy w kontakcie i zapraszamy na spektakle 
Zachęcamy do oznaczania nas na Facebooku. 

Zespół Teatru Muzycznego Syrenka 

Powiązane artykuły