kot w butach

Kot w butach

Kot w Butach jeden z kultowych tytułów baśniowej klasyki zawita na deski naszego teatru! Nasz ulubiony kocur gotów jest oczarować Was swoim sprytem, humorem i odwagą. Dynamiczne, bardzo dowcipne przedstawienie, starannie przygotowane sceny połączone z elementami teatru cieni i mnóstwem muzyki które na pewno wciągnie nas wszystkich w świat pełen przygód, niespodziewanych zwrotów akcji i mnóstwa śmiechu.

To historia o zuchwałym kocie, nie tylko noszącym buty, ale mającym także niezwykłą zdolność mówienia. Jednym słowem – charyzmatyczny gość z tego naszego kota, prawda? Ale czy kocia intryga ma szansę się udać? Wyruszcie wraz z Kotem i Jankiem spełniać swoje marzenia, a przekonacie się, że nie ma rzeczy niemożliwych. 

Muzyczny spektakl ,,Kot w butach” w Teatrze Muzycznym Syrenka to już nie tylko solidna dawka humoru, rytmicznych dźwięków i zapadających w pamięć piosenek, które nucić będziecie jeszcze długo po powrocie do domu to opowieść która uczy, że niezależnie od pojawiających się trudności, każdy może osiągnąć sukces dzięki swojej mądrości, wytrwałości oraz pomysłowości !!!  Jesteście gotowi ?

Spektakl adresowany do dzieci w wieku od 3 do 10 lat

Czas trwania: 55-60 minut

Twórcy:
Reżyseria: Sylwia Wysocka
Scenariusz: Wioletta Piasecka
Muzyka: Marcin Banaszek 
Kostiumy: Karolina Gleguła oraz Marta Tomaszewska
Scenografia: Bartosz Metelica
Grafika oraz autor plakatu: Paweł Hudeczek
Produkcja: Teatr Muzyczny Syrenka

Obsada:
Kot: Jakub Ciesielski
Jaśko: Filip Łeszega
Królowa: Angelika Borchmann
Królewna: Joanna Świtała
Wieśniak: Filip Łeszega
Myszki: Joanna Świtała i Angelika Borchmann
Potowrniak: Angelika Borchmann

Teatr cieni: Zając, Lew oraz Myszka

Porywająca muzyka, taniec oraz śpiew, bajkowe kostiumy, zapierająca dech w piersiach scenografia to wszystko sprawi, że dzieci z ogromną radością zaangażują się we wspólną wędrówkę z naszymi bohaterami!

Nasz spektakl zebrał już wspaniałe opinie dzieci oraz nauczycieli!