Piękna i Bestia

Wspaniałe życie ojca i jego trzech córek odmienia nagle okrutny sztorm. Sytuacja wydaje się bez wyjścia, ale… czy na pewno? Bella, najmłodsza z córek, ratując swojego ojca trafia do tajemniczego zamku, w którym mieszka Bestia. Spektakl w reżyserii Sylwii Wysockiej oraz według scenariusza Pani Wioletty Piaseckiej pełen jest zwrotów akcji. Bajka pełna jest magicznych postaci, wpadającej w ucho muzyki, pięknego śpiewu i gry aktorskiej.

Spektakl uczy naszych młodych widzów, że zawsze warto wierzyć w swoje marzenia oraz wytrwale, małymi krokami je realizować. Zwraca również uwagę na to, aby nie oceniać nikogo po wyglądzie, bo ten często bywa mylący. Nie bogactwo jest najważniejsze, lecz to, co każdy z nas ma w sercu. 

Nasi wspaniali bohaterowie- Chochlik Śmieszek, Budzik oraz Świecznik, którzy towarzyszą głównym postaciom z pewnością rozweselą wszystkie dzieci! 😊

Spektakl PIĘKNA I BESTIA online jest wspaniałym, nowym i niezapomnianym przeżyciem! Historia Pięknej i Bestii przeniesie dzieci do magicznej, bajkowej krainy, gdzie wszystko jest możliwe… Przedstawienie przygotowane jest w najwyższej jakości. Nasz Zespół zrodzony jest do tworzenia, chcemy dzielić się naszą pasją z innymi i inspirować. Wkładamy całe serce w to, co robimy.

Spektakl dla dzieci od lat 4 do lat 9

Czas trwania: 65 minut