Cykl spotkań z baśniami J.Ch. Andersena

Cykl spotkań z baśniami J.Ch.Andersena w wykonaniu aktorów Teatru Muzycznego Syrenka w Warszawie to projekt, który powstał z potrzeby nawiązania kontaktu z naszymi widzami. Baśnie w formie słuchowiska oraz nagrań wideo przygotowane zostały dla naszej najmłodszej publiczności- dzieci i młodzieży. Autorskie nagrania stworzone zostały przez aktorów w ich własnej przestrzeni, domach oraz teatrze. Słuchowiska są bezpłatne. Zapraszamy zatem do korzystania. 

O Syrence

Nasza Syrenka czuje się na scenie jak ryba w wodzie! Jest nią cały zespół ludzi, których wiedza, umiejętności i doświadczenie przekładają się na profesjonalizm. Syrenka ma już trochę lat. Zagrała setki spektakli dla dzieci i młodzieży na scenach w całej Polsce, ale każdy jest dla niej wyjątkowy. Swoim widzom oferuje piękne, muzyczne spektakle utrzymane w bajkowej konwencji. Jaka jest Syrenka? Profesjonalna, kreatywna, z poczuciem humoru… i oczywiście pięknie śpiewa! Bardzo ważny jest dla niej rozwój dziecka, przekazywanie mądrych treści w ciekawy sposób, wspólna zabawa. Wie jaką moc ma nauka poprzez sztukę!

Doskonale wie jak sprawić, żeby uśmiech pojawił się na twarzach dzieci i młodzieży.

Na stałe współpracuje z przedszkolami oraz szkołami.

Nareszcie poluzowanie restrykcji w całej Polsce już od 1 marca!

Nasz kalendarz wypełnia się nowymi terminami spektakli, natomiast jeśli w naszym repertuarze nie znalazłeś terminu lub miejsca, który Cię interesuje – zadzwoń do nas lub napisz, zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia dodatkowego repertuaru na wiosnę !!!

„Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać”. 

Walt Disney

Współpraca

Szukasz ciekawej atrakcji dla dzieci na swoim wydarzeniu? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do współpracy. Nasze spektakle wystawiamy w salach typowo teatralnych, ale szybko dostosowujemy się do najbardziej nietypowych miejsc. Współpracujemy z urzędami miast i gmin, domami kultury, firmami prywatnymi.