Święta oraz 2023 rok!

Święta oraz 2023 rok

Nasi Drodzy Teatralni Goście i Przyjaciele Syrenki!
Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, radości, miłości i oczywiście wspaniałych chwil spędzonych w gronie ukochanych osób. Bądźmy bardziej „tu i teraz”. 
Niech przypływający 2023 rok przyniesie Wam spełnienie najskrytszych marzeń i otworzy nowe fascynujące szlaki, także te prowadzące do bajkowych światów naszych teatralnych bohaterów.

zespół Teatru Muzycznego Syrenka

A co u nas? Zakończyliśmy niedawno grudniowy repertuar i zagraliśmy ostatni spektakl w 2022 roku. Teraz celebrujemy 24 grudnia, oczekujemy pierwszej gwiazdki, później Świętego Mikołaja, a potem… potem już tylko kolejnych baśniowych spotkań w teatrze i nowych przygód — Nemeczka z Chłopców z Placu Broni, Kota w Butach, Jaśka, czy też… Belli. Tym samym zdradzamy Wam, że w marcu wraca do repertuaru Teatru Muzycznego Syrenka spektakl Piękna i Bestia. Cieszycie się? Zaczarowani Świecznik i Budzik już nie mogą się doczekać wejścia na scenę! 

W nowym sezonie będziemy często pojawiać się w Warszawie i bliskich okolicach, więc po karnawałowych balach i balikach nie zapomnijcie o śledzeniu naszego repertuaru. Zapraszamy do składania rezerwacji mailowo lub telefonicznie, by nie ominęły Was nowe spektakle muzyczne w Syrence. Tymczasem nasza morska diwa, mowa oczywiście o tej pięknej istocie z ogonem, kończy ozdabiać świąteczne pierniczki. A Wy piekliście w tym roku bożonarodzeniowe ciasta i ciasteczka?

Jeszcze raz Wesołych Świąt! I do zobaczenia w roku 2023…

Powiązane artykuły

Nowy sezon teatralny

Nowy sezon teatralny 2023/2024

Rozpoczęliśmy sezon teatralny 2023/2024. We wrześniu zobaczyliście u nas, drodzy widzowie, muzyczne spektakle pt. Piękna i Bestia dla najmłodszych oraz Chłopcy z Placu Broni dla uczniów klas 4-6. Mamy październik, a

Przeczytaj więcej »